אודות ד"ר מאיה גוטלר

 
היי, אני ד"ר מאיה גוטלר, מומחית לרפואת שיניים לילדים ולנוער. בשנת 2006 סיימתי לימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב בהצטיינות, התמחתי ברפואת שיניים לילדים באוניברסיטת תל-אביב, ובשנת 2013 קיבלתי רישיון ותואר מומחה לרפואת שיניים לילדים מטעם משרד הבריאות. בנוסף לכך, אני חברה בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל, באיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים בישראל ובאיגוד האירופאי לרפואת שיניים לילדים.

בעברי הדרכתי סטודנטים לרפואת שיניים בחוג לשיקום הפה ובחוג לרפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב. כיום, במקביל לעבודתי, אני ממשיכה כל הזמן להתעדכן ולהשתתף באופן קבוע בכל הכנסים של האיגוד לרפואת שיניים לילדים ובכנסים בחו"ל.
 

ה"אני מאמין" שלי

 
 
טיפול שיניים יכול להיות חוויתי ומהנה. אני משתמשת במגוון של שיטות פסיכולוגיות התנהגותיות בשילוב של מוזיקה, הרפיה גופנית ודמיון מודרך.
הומור הוא חלק בלתי נפרד מאישיותי ומהתנהלותי מולכם ומול ילדכם. אני מאמינה שדרך חיוך, שמחה וצחוק אפשר להגיע לליבו של כל ילד. במקרה הצורך הטיפול מבוצע בשילוב עם גז צחוק או עם מתן תרופת הרגעה (סדציה), במטרה שהילד יסיים את הטיפול עם הרגשת סיפוק והצלחה, ושישמח להגיע בפעם הבאה.
 
ביקור במרפאת השיניים הוא משהו שמצפים ומחכים לו. זה קורה כשהילדים מרגישים שמדברים אליהם בגובה העיניים, כשיש להם תחושת ביטחון ושליטה וכשהמסר העובר אליהם הוא שאוהבים אותם, מאמינים בהם ורוצים לעזור להם. וזה בדיוק מה שאני משדרת להם.
רפואה מונעת היא חשובה במיוחד. אני מאמינה שתפקידי כרופאה הוא למנוע חורים ולהביא את ילדיכם לגיל 18 עם שיניים בריאות ולבנות ועם ההרגלים הנכונים לשמירה על בריאות השיניים. הרגלים אלו ילוו אותם למשך כל חייהם.
הקניית הרגלים נכונים לשמירה על בריאות השיניים מתחילה בפגישה הראשונה איתי במרפאה ונמשכת מדי חצי שנה בכל פעם שאתם מגיעים לביקורת. אני מאמינה שהירתמות ההורים לשמירה על ההרגלים חשובה לאין שיעור, ובסופו של דבר גורמת לילד להירתם אף הוא לשמירה על בריאות השיניים בשמחה ומתוך מודעות והבנה.

מטרתי היא להעניק לכם ולידיכם בית חם אוהב ותומך, שבו תקבלו ליווי לאורך שנות הילדות והנערות. בסוף הדרך יהיה לילדיכם פה מלא בשיניים בריאות ויפות והם יהפכו למתבגרים שמחים, שאוהבים לשמור על בריאות השיניים שלהם.
 
 
 
מאיה גוטלר
 
 
 
 
אשמח לראותכם במרפאות השיניים בפתח-תקווה ובתל-אביב. צרו קשר בכדי לתאם תור.